پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترتفراخوان ثبت نام در مسابقات بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شد. با ابلاغ آئین نامه مسابقات مذکور از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام مسابقات در رشته های متنوع جشنواره شامل بخش های آوایی (حفظ، قرائت، اذان، دعا و مناجات خوانی، تواشیح و ترجمه خوانی) کتبی(معارف قرآنی و سیره معصومین علیه السلام)، کتابخوانی، پژوهشی، فناوری، هنری، ادبی و نشریات تا تاریخ 15 دی ماه سال جاری از طریق مراجعه به صفحه اصلی پرتال دانشگاه و یا پایگاه اینترنتی به نشانی: http://quran.behdasht.gov.ir به صورت اینترنتی قابل انجام است. 

مسابقات مذکور شامل مراحل دانشگاهی، کشوری برای کارکنان و اساتید و علاوه برآن شامل مرحله ملی برای دانشجویان است. در این مسابقات به کارکنانی که در مسابقات بخش کتبی(معارف قرآنی و سیره معصومین علیه السلام) امتیاز لازم (60/0 و بالاتر) را کسب کنند، 10 امتیاز ضمن خدمت و به اعضاء هیأت علمی که در رشته های مختلف حائز رتبه اول تا سوم دانشگاهی و کشوری طبق آئین نامه مسابقات شوند از 1 تا 4 امتیاز ارتقاء اهداء خواهد شد و به نفرات برتر در مراحل مختلف مسابقات، جوایز ارزنده ای نیز اهداء خواهد شد. 

همچنین علاوه بر جوایز مذکور، به دانشجویانی که آثار قابل تقدیری در بخش های پژوهشی، کتابخوانی، هنری، ادبی، فناوری و نشریات تهیه و ارائه نمایند، جایزه نقدی پانصد هزار ریالی اهداء می شود.

شماره تلفن تماس واحد قرآن و عترت دانشگاه: 23872382


١٠:٣٧ - سه شنبه ١٤ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤٠٩٤٩    /    تعداد نمایش : ١٠٦٤خروج

پيوندهای مهم
پايگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پايگاه اطلاع رسانی رياست جمهوری

پايگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز تحقيقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهيد بهشــتی

آدرس: تهران‌‌ -‌ اوين‌‌ -‌ ميدان شهيد شهرياری -‌ بلوار دانشجو‌ -‌ دانشگاه شهيد بهشتی - ساختمان شماره 2 دانشکده بهداشت - مرکز تحقيقات علوم اعصاب

تلفن: 9-22429765-22431624- 021
فکس: 22431624-22432047- 021

nrciran@sbmu.ac.ir
پست الکترونیک:
  

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.